یوتیوب به پادکست‌ها برای فیلم ‌برداری از برنامه‌هایشان پول می‌دهد

یوتیوب به پادکست‌ها برای فیلم ‌برداری از برنامه‌هایشان پول می‌دهد

یوتیوب به پادکست‌ها برای فیلم ‌برداری از برنامه‌هایشان پول می‌دهد

بر اساس گزارش بلومبرگ، یوتیوب ظاهراً به پادکست‌ها پول می‌دهد تا آنها را وادار کند تا نسخه‌های ویدیویی برنامه‌هایشان را بسازند.

 

منابع نزدیک به بلومبرگ گفتند که یوتیوب برای شبکه های پادکست نمایش های انفرادی 50000 دلار و تا 300000 دلار ارائه می دهد، که احتمالاً برای قسمت های فیلمبرداری شده و سایر محتوای مبتنی بر ویدیو هزینه می کند.

 

علیرغم اینکه یوتیوب تحت مالکیت گوگل پلتفرمی برای ویدیو است، میزبان تعدادی پادکست محبوب از جمله پادکست H3، پادکست  Full Send و Impaulsive به رهبری Logan Paul است. این حتی به رشد تجربه جنجالی جو روگان کمک کرد که Spotify حقوق انحصاری آن را در سال 2020 خریداری کرد.

 

یوتیوب پیشرفت‌های کوچکی برای جلب رضایت شنوندگان در این پلتفرم داشته است. در ماه اکتبر، به همه کاربران کانادایی اجازه داد تا بدون باز کردن برنامه به صدا گوش دهند – قابلیتی که قبلاً فقط برای مشترکین YouTube Premium در دسترس بود.

تقریباً در همان زمان، YouTube همچنین Kai Chuk را برای رهبری پادکست هاي شرکت استخدام کرد. اگرچه Spotify در حال حاضر از پادکست‌های ویدیویی پشتیبانی می‌کند، دریافت نمایش‌های محبوب برای ساختن ویدیوهای همراه که شاید منحصر به فرد این پلتفرم باشد، می‌تواند به ایجاد مخاطبی کمک کند که چیزی فراتر از صدا می‌خواهد.

منبع : theverge

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه