دیزنی پلاس بزودی سریال های مارول را به فهرستش اضافه میکند

دیزنی پلاس بزودی سریال های مارول را به فهرستش اضافه میکند

دیزنی پلاس بزودی سریال های مارول را به فهرستش اضافه میکند

دیزنی پلاس نمایش‌های بیشتری از مارول – آنهایی که قبلاً در نتفلیکس بودند – در روز شنبه، 21 می دریافت می‌کند.

 

بعدازظهر سه‌شنبه، سرویس استریم استار دیزنی اعلام کرد که تمام 13 فصل از شش سریال دنیای سینمایی مارول ساخته‌شده توسط نتفلیکس به‌زودی آغاز خواهد شد. در Disney+ Hotstar ارائه شود. این شامل Daredevil با بازی چارلی کاکس، جسیکا جونز با رانندگی کریستن ریتر، لوک کیج با مایک کولتر، Iron Fist به رهبری فین جونز، کراس اوور سریال محدود The Defenders و The Punisher با بازی جان برنتال است. Daredevil و Jessica Jones هر کدام سه فصل دارند، در حالی که Luke Cage، Iron Fist و The Punisher هر کدام دو فصل دارند.

 

برای کسانی که نمی‌دانند چگونه سریال‌های نتفلیکس قرار است به دیزنی+ هاتستار ختم شوند، به این دلیل است که نتفلیکس از ابتدا هرگز مالک آن‌ها نبود. آنها با شراکت با تلویزیون منقرض شده مارول ساخته شدند و از این رو تحت مجوز شرکت مادر آن دیزنی بودند. زمانی که خانه موش سرویس استریم دیزنی+ خود را برنامه‌ریزی کرد که می‌تواند خانه مجموعه‌های جدید MCU باشد – که عمیق‌تر از همیشه به فیلم‌های MCU گره خورده است – نت‌فلیکس شروع به قطع تمام تولیدات مارول کرد. (همچنین، آنها بسیار گران بودند زیرا در نیویورک فیلمبرداری شدند.) فصل 3 جسیکا جونز در ژوئن 2019 آخرین فصل بود، قبل از اینکه Disney+ در نوامبر 2019 در ایالات متحده راه اندازی شود.

 

اما سریال نتفلیکس مارول حتی پس از راه اندازی دیزنی + به لطف قرارداد بین نتفلیکس و تلویزیون مارول در نتفلیکس باقی ماند. به نظر می رسید که قرارداد سال گذشته منقضی شد، زیرا استودیو مارول شروع به ادغام شخصیت های خود در MCU بزرگتر کرد. در ماه دسامبر، ویلسون فیسک/ کینگ پین (وینسنت دونوفریو) از Daredevil بخشی از سریال Jeremy Renner و Hailee Steinfeld Hawkeye بود. و سپس در اواخر همان ماه، در فیلم بین بعدی مرد عنکبوتی: بدون راه به خانه که سه دوره مرد عنکبوتی توبی مگوایر، اندرو گارفیلد و تام هالند را متحد کرد، دردویل/ مت مرداک (چارلی کاکس) پس از ماه ها به عنوان وکیل ظاهر شد.

 

پس از آن، در 16 مارس، هر شش نفر – دردویل، جسیکا جونز، لوک کیج، مشت آهنی، مدافعان، و پانیشر – در دیزنی پلاس در ایالات متحده و سایر مناطق در دسترس قرار گرفتند. اما هیچ خبری از دیزنی + هاتستار در آن زمان، تا کنون وجود نداشت. در 21 مه، تعداد بیشتری از MCU – البته نه همه آنها، زیرا Runaways و Helstrom هنوز مفقود هستند – اکنون در Disney+ Hotstar است.

حتی ممکن است بیشتر Daredevil را ببینیم زیرا گزارشی از ماه مارس ادعا می کرد که Disney+ و Marvel Studios در حال کار بر روی یک راه اندازی مجدد Daredevil هستند. اما در مورد هیچ یک از دیگران خبری نشده است، و به نظر می رسد که آنها مرده و در حال حاضر دفن شده اند. البته در MCU هرگز نمی گویید هرگز.

 

Daredevil، Jessica Jones، Luke Cage، Iron Fist، The Defenders، و The Punisher در روز شنبه، 21 مه (21 مه) موفق به اکران در Disney+ Hotstar شدند. در حالی که Disney+ مجبور شد تنظیمات کنترل والدین جدیدی را به دلیل ماهیت بالغ‌تر مجموعه‌های نتفلیکس مارول اضافه کند، Disney+ Hotstar – که در حال حاضر میزبان محتوای بزرگسالان مانند HBO است – از مشترکین می‌خواهد که تنظیمات کنترل‌های والدین موجود را مجدداً بررسی کنند تا از تجربه تماشای مناسب ترین ها برای شما و خانواده شما مطمعن شوند.»

منبع : gadgets360

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه