به ‌روزرسانی جدید Fortnite

به ‌روزرسانی جدید Fortnite

به ‌روزرسانی جدید Fortnite

توسعه دهنده Fortnite، شرکت Epic Games اعلام کرده است که Fortnite V-Bucks خریداری شده، ارز درون بازی و Bonus V-Bucks در بسته های پولی Fortnite در پلی استیشن سونی در تمامی پلتفرم ها به جز Nintendo Switch در دسترس خواهند بود.

 

با شروع به‌روزرسانی نسخه 20.40، بازیکنان می‌توانند به V-Bucks به عنوان بخشی از کیف پول مشترک در ایکس‌باکس، رایانه شخصی، اندروید و سرویس‌های بازی ابری دسترسی داشته باشند. Fortnite V-Bucks که از طریق Battle Pass، Quest Packs یا Save the World به دست می‌آمد، قبلاً در بین پلتفرم‌ها از جمله Nintendo Switch به اشتراک گذاشته شده بود.

 

Epic Games اعلام کرد که V-Bucks خریداری شده و همچنین V-Bucks در بسته های پولی Fortnite در سونی پلی استیشن نیز در سراسر پلتفرم ها، به استثنای Nintendo Switch، در دسترس خواهند بود. آپدیت جدید فورتنایت دارای نسخه 20.40 است.

 

ارز درون بازی Fortnite که از طریق Battle Pass، Quest Packs یا Save the World به دست می‌آمد، قبلاً برای اشتراک‌گذاری در پلتفرم‌ها برای بازیکنان، از جمله Nintendo Switch، فعال شده بود.

 

اپیک گیمز گفت که اگر بازیکنان بخواهند از مزیت کامل استفاده کنند، باید مطمئن شوند که تمام حساب‌های موجود پلی‌استیشن و/یا ایکس‌باکس را به حساب Epic Games خود متصل کرده‌اند. امکانات Shared Wallet هنوز با Nintendo Switch ادغام نشده است. از این رو، بازیکنانی که V-Bucks را از پلتفرم های دیگر خریداری کرده اند، نه می توانند از موجودی V-Bucks در کیف پول اشتراکی خود در نینتندو سوییچ استفاده کنند و نه می توانند به V-Bucks خریداری شده از طریق Nintendo Switch روی دیگری دسترسی داشته باشند.

 

فورتنایت در حال حاضر برای اندروید، نینتندو سوییچ، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس سری ایکس، iOS و ویندوز در دسترس است. این بازی در سپتامبر 2017 عرضه شد. در 6 می، اپیک گیمز اعلام کرد که سازندگان پوسته Scarlet Witch را اضافه کرده اند که به دو شخصیت دیگر دنیای سینمایی مارول (MCU) یعنی Spider-Man و Doctor Strange می پیوندد. این پوسته‌های MCU درست قبل از اکران در سینمای Doctor Strange در Multiverse of Madness اضافه شدند.

منبع : gadgets360

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه