Fortnite شخصیت Scarlet Witch را به بازی اضافه کرد

Fortnite شخصیت Scarlet Witch را به بازی اضافه کرد

Fortnite شخصیت Scarlet Witch را به بازی اضافه کرد

فورتنایت شخصیت جادوگر اسکارلت جدید اضافه کرده است، درست به موقع برای انتشارDoctor Strange در Multiverse of Madness.

 

این قهرمان جدیدترین شخصیت از دنیای سینمایی مارول است که به بازی محبوب بتل رویال راه پیدا کرده است. جادوگر Sokovian به Doctor Strange و Spider-Man که اخیراً به بازی اضافه شده اند می پیوندد. مانند سایر اقلام آرایشی، پوسته Scarlet Witch هیچ مزیت رقابتی در بازی قائل نیست و برای خرید از فروشگاه اقلام Fortnite در دسترس است.

 

روز جمعه، Fortnite اعلام کرد که مجموعه جدیدی از آیتم های Scarlet Witch/ Wanda Maximoff را به فروشگاه اضافه کرده است. اینها شامل لباس Scarlet Witch با Wanda’s Cloak (پشت bling) است که با قیمت 1500 V-Bucks — ارز درون بازی Epic Games است. این لباس با ظاهر واندا در Doctor Strange در Multiverse of Madness – که امروز در هند و ایالات متحده منتشر شد – مطابقت دارد و توانایی روشن شدن هنگام حذف مخالفان را ارائه می دهد.

Fortnite شخصیت Scarlet Witch را به بازی اضافه کرد

علاوه بر پوست جادوگر اسکارلت، فورتنایت کلنگ تبر دستی Chaos (ابزار برداشت) و شکلک دستکاری انرژی روانی را نیز با مضمون مشابه معرفی کرده است. همچنین می‌توانید همه موارد را به‌عنوان بخشی از بسته Scarlet Witch با قیمت 1800 V-Bucks انتخاب کنید که دارای صفحه بارگیری با ابعاد آینه است.

 

اپیک گیمز تاکنون چندین شخصیت از دنیای سینمایی مارول و دنیای مرد عنکبوتی سونی را معرفی کرده است، از جمله (و نه محدود به) لوکی، ونوم، دردویل، کاپیتان مارول، مرد آهنی، ثور، کاپیتان آمریکا و شانگ چی.

 

با معرفی فصل 1 فصل 1، Fortnite یک پوسته مرد عنکبوتی با گزینه های سبک متفاوت به عنوان بخشی از Battle Pass به بازی اضافه کرد، در حالی که فصل 3 در حال انجام فصل 2 یک پوسته Doctor Strange را اضافه کرد که می توان با کسب XP آن را باز کرد.

منبع : gadgets360

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه