اینستاگرام ویژگی های پیام رسانی جدیدی دریافت می کند

اینستاگرام ویژگی های پیام رسانی جدیدی دریافت می کند

اینستاگرام ویژگی های پیام رسانی جدیدی دریافت می کند

اینستاگرام چندین ویژگی جدید را برای بهبود تجربه پیام رسانی کاربران به ارمغان می آورد.

 

پلتفرم اشتراک گذاری عکس و فیلم اینستاگرام ، قابلیت پاسخ دادن به پیام ها در هنگام مرور را اضافه کرده و گزینه ارسال پیام بی صدا را نیز ارائه کرده است. اینستاگرام همچنین با پلتفرم‌های پخش موسیقی ادغام شده است تا به کاربران اجازه دهد پیش‌نمایش آهنگ‌های طولانی 30 ثانیه را در چت به اشتراک بگذارند.

 

علاوه بر این، می‌توانید با ضربه زدن و نگه‌داشتن دکمه اشتراک‌گذاری، به سرعت پست‌ها را برای دوستان خود به اشتراک بگذارید. با آخرین به روز رسانی، اینستاگرام مخاطبینی را که به صورت آنلاین در دسترس هستند در بالای صندوق ورودی نشان می دهد. همچنین ویژگی‌های جدیدی برای سفارشی‌سازی و همچنین گزینه‌هایی برای انجام نظرسنجی در چت‌های گروهی وجود دارد.

 

متا روز پنجشنبه از طریق یک پست وبلاگی از اضافه شدن ویژگی های پیام رسانی جدید در اینستاگرام خبر داد. با آخرین به‌روزرسانی، کاربران اینستاگرام می‌توانند هنگام مرور فیدها، بدون پیمایش به صندوق ورودی به پیام‌ها پاسخ دهند. همچنین یک گزینه ارسال سریع جدید را اضافه می کند که به کاربران امکان می دهد به سرعت یک پست را با دوستان خود به اشتراک بگذارند و تنها با یک ضربه طولانی روی دکمه اشتراک گذاری. علاوه بر این، اینستاگرام نشانگرهای آنلاین جدیدی را در پنل DM (پیام مستقیم) اضافه کرده است تا نشان دهد کدام یک از مخاطبین شما در حال حاضر آنلاین هستند.

 

اینستاگرام ویژگی‌های جدیدی را برای سفارشی‌سازی رشته‌های پیام‌رسانی نیز اضافه می‌کند. اینها شامل مضامین جدید چت، پیام‌های بی‌صدا و نظرسنجی در چت‌های گروهی است. پلتفرم رسانه اجتماعی با Apple Music و Amazon Music دست به دست هم داده است تا به کاربران اجازه دهد پیش نمایش آهنگ های طولانی 30 ثانیه را در چت به اشتراک بگذارند. گیرنده می تواند مستقیماً از پنجره چت به صدا گوش دهد. متا گفت: این ویژگی به زودی برای Spotify پشتیبانی خواهد شد.

 

قابلیت پیام‌های بی‌صدا که اخیراً در مسنجر فیس‌بوک اعلام شد، اکنون در اینستاگرام نیز در دسترس است. این به شما امکان می دهد بدون اطلاع سایر گیرندگان پیام ارسال کنید. علاوه بر این، یک تم چت جدید “lo-fi” نیز وجود دارد. علاوه بر این، اینستاگرام برای ایجاد نظرسنجی به طور مستقیم در چت های گروهی پشتیبانی اضافه کرده است.

 

در حال حاضر، اینستاگرام بیشتر ویژگی‌های جدید را در «کشورهای منتخب» عرضه می‌کند، اما انتظار می‌رود که بعداً به مخاطبان جهانی دسترسی پیدا کنند.

 

پیشرفت‌های جدید بخشی از تلاش‌های مداوم اینستاگرام برای افزایش ارتباطات کاربران در این پلتفرم است. در دسامبر سال گذشته، آدام موسری، رئیس اینستاگرام اعلام کرد که این شرکت بر روی پیام‌رسانی تمرکز خواهد کرد و کنترل‌ها را برای بهبود شفافیت دو برابر خواهد کرد و در عین حال اهداف کلی شرکت برای سال 2022 را فهرست می‌کند.

منبع : gadgets360

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه