مایکروسافت بالاخره Teams را به فروشگاه خود اضافه می کند

مایکروسافت بالاخره Teams را به فروشگاه خود اضافه می کند

مایکروسافت بالاخره Teams را به فروشگاه خود اضافه می کند

طبق به روز رسانی نقشه راه این شرکت، همانطور که توسط Neowin مشاهده شده است، به زودی می توانید Teams مایکروسافت را از فروشگاه مایکروسافت که در ویندوز ساخته شده است دانلود کنید.

 

بله شما آن را درست خواندید. برنامه ارتباطات کاری مایکروسافت تا این لحظه در فروشگاه خود در دسترس نبوده است. یا باید از وب دانلود می شد یا در کنار بقیه آفیس 365 نصب می شد. اگرچه، همانطور که ZDNet اشاره می کند، در یک نقطه از فروشگاه به طور انحصاری برای افرادی که از ویندوز 10 در حالت S استفاده می کردند در دسترس بود، که محل نصب را محدود می کرد.

 

طبق نقشه راه، Teams در ماه آینده برای هر دو ویندوز 10 و 11 در فروشگاه در دسترس خواهد بود. نسخه برای ویندوز 10 با حساب های شخصی، محل کار و مدرسه قابل استفاده خواهد بود، در حالی که نسخه 11 فقط برای محل کار و مدرسه خواهد بود. حساب ها. ویندوز 11 در حال حاضر نسخه‌ای از Teams را دارد که در آن تعبیه شده است، که برای چت کردن با دوستان و خانواده با استفاده از یک حساب شخصی استفاده می‌شود، نه به عنوان جایگزین Slack.

مایکروسافت بالاخره Teams را به فروشگاه خود اضافه می کند2

مایکروسافت سال گذشته زمانی که طراحی مجدد مایکروسافت استور را معرفی کرد، قول Teams را برای فروشگاه خود داد.

همچنین در آن زمان اعلام شد که می‌توانید برنامه‌های اندروید را از طریق فروشگاه برنامه آمازون بر روی ویندوز 11 نصب کنید – قابلیتی که از قضا این قدرت را به شما می‌دهد تا چند ماه به همان اندازه، Teams را از یک فروشگاه برنامه در دستگاه ویندوز خود بگیرید. همانطور که مایل بودید از نسخه موبایل استفاده کنید.

 

خوب است که می بینیم که مایکروسافت در حال کار بر روی آسان تر کردن Teams در ویندوز برای کسانی است که به آن نیاز دارند. و به عنوان یک کاربر دوگانه رایانه شخصی / مک، خوشحالم که می شنوم که در حال آزمایش نسخه بومی Apple Silicon Teams نیز هست. امیدواریم که این به زمان‌های کاملاً خنک راه‌اندازی برنامه در M1 Mac کمک کند. (البته، در حال حاضر، به جای استفاده از اپ استور، باید نسخه macOS را از وب دانلود کنید.)

منبع : theverge

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه