حساب کاربری

یا

کلیه سفارشات تاریخ 9 ام تا 15 ام خرداد ماه  از تاریخ 16 ام خرداد پردازش و ارسال خواهند شد.

0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

اولین نسخه عینک AR متا فقط برای توسعه دهندگان خواهد بود

اولین نسخه عینک AR متا فقط برای توسعه دهندگان خواهد بود

اولین نسخه عینک AR متا فقط برای توسعه دهندگان خواهد بود

متا تصمیم گرفته است که اولین نسخه از عینک‌های واقعیت افزوده کامل خود با کد Orion را نفروشد و در عوض آن‌ها را بین توسعه ‌دهندگان توزیع کند تا بتوانند تجربه‌های نرم‌افزاری را برای دستگاه و نسخه‌های آینده بسازند.

 

این شرکت همچنین برنامه های خود را برای عرضه یک ساعت هوشمند با صفحه نمایش جداشدنی و دو دوربین به نفع طراحی بهتر برای کنترل نسخه بعدی عینک کنار گذاشته است.

 

اولین نسخه از عینک AR، که به مدت سه سال در حال توسعه بوده است، همیشه قرار بود برای توسعه دهندگان و کاربران اولیه طراحی شود، اما مدیران اجرایی تا کنون تصمیمی برای فروش گسترده آنها نگرفته بودند. کارمندانی که در بخش آزمایشگاه‌های واقعیت متا در ساخت سخت‌افزار واقعیت مجازی و واقعیت افزوده کار می‌کنند، این هفته از این تصمیم مطلع شدند. این خبر اولین بار روز پنجشنبه منتشر شد.

 

همانطور که The Verge در ماه آوریل توضیح داد، متا در حال کار بر روی سه عینک AR مستقل است که طی چند سال آینده معرفی خواهد شد. تصمیم برای عدم فروش نسخه یک به این دلیل گرفته شد که ساخت دستگاه هزاران دلار هزینه دارد و مدیران بر این باورند که برخی از مشخصات، مانند روشنایی صفحه نمایش، برای مصرف کننده آماده نیستند. عدم فروش عینک به مصرف‌کنندگان از رویکرد اسنپ تقلید می‌کند، که عینک عینک واقعیت افزوده خود را نیز نمی‌فروشد، بلکه آنها را به توسعه‌دهندگان نرم‌افزار می‌دهد.

 

نسخه دو عینک، با کد Artemis، همچنان در مسیر عرضه مصرف کننده با حجم تولید بالاتر با طراحی حجیم تر و فناوری نمایش پیشرفته تر باقی می ماند. به زودی در سال آینده، متا همچنان قصد دارد یک نسخه پایه و ارزان‌تر از عینک‌های واقعیت افزوده با نام رمز Hypernova منتشر کند که با یک تلفن نزدیک برای نمایش پیام‌های دریافتی و سایر اعلان‌ها از طریق یک نمایشگر کوچک‌تر هدآپ جفت می‌شود.

 

علاوه بر عدم فروش اولین جفت عینک AR مستقل خود، متا این هفته تصمیم گرفت ساعت هوشمند برنامه ریزی شده خود را با دو دوربین لغو کند، عمدتاً به این دلیل که طراحی صفحه نمایش جداشدنی آن اجرای فناوری EMG برای کنترل عینک های AR آینده با سیگنال های مغزی را دشوار می کرد. متا داشتن اولین دستگاه با فناوری EMG را برای کنترل مجموعه عینک‌های برنامه‌ریزی شده خود حیاتی می‌داند و تمرکز خود را بر روی طرحی متمرکز کرده است که از EMG روی مچ دست بهتر پشتیبانی کند. این حرکت همراه با عکس های دستگاه کنسرو شده برای اولین بار توسط بلومبرگ گزارش شد.

منبع : theverge

موفق و پیروز باشید.

نوشته شده در تیم تحریریه چیاکالا

ارسال دیدگاه
مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول