پچ امنیتی سری اس سامسونگ بزودی منتشر می شود

پچ امنیتی سری اس سامسونگ بزودی منتشر می شود

پچ امنیتی سری اس سامسونگ بزودی منتشر می شود

طبق گزارش‌ها، سری گلکسی اس 22 سامسونگ و سری گلکسی اس 21 دریافت آخرین پچ امنیتی اندروید آوریل 2022 را آغاز کرده‌ اند.

 

گفته می شود که این به روز رسانی بهبودهای پایداری و رفع اشکال را به همراه خواهد داشت. اسمارت‌فون‌های واجد شرایط سری گلکسی S22 سامسونگ مجهز به پردازنده‌های اسنپدراگون در برخی بازارهای آفریقایی و آسیایی اکنون این به‌روزرسانی را دریافت می‌کنند.

 

گفته می‌شود که به‌روزرسانی سری گلکسی S21 در آلمان منتشر می‌شود. سامسونگ سری گلکسی اس 22 را در فوریه امسال با رابط کاربری One UI 4.1 مبتنی بر اندروید 12 عرضه کرد. سامسونگ گلکسی اس 21 در ژانویه 2021 با رابط کاربری One UI مبتنی بر اندروید 11 رونمایی شد و گوشی ها متعاقباً در همان سال اندروید 12 را دریافت کردند.

 

همانطور که توسط SamMobile گزارش شده است، به روز رسانی برای Samsung Galaxy S22، Galaxy S22+ و Galaxy S22 Ultra با نسخه سیستم عامل S90xEXXU1AVCJ ارائه می شود و پچ امنیتی اندروید آوریل 2022 را به گوشی هایی در بازارهایی از جمله افغانستان، مصر، هند، عراق، کنیا، لبنان مالزی، مراکش، نپال، نیجریه، عربستان سعودی، سریلانکا، تایلند، فیلیپین، تونس، ترکیه، امارات متحده عربی و ویتنام می اورد. گفته می شود که حجم آن در حدود 1.5 گیگابایت است.

 

نسخه سخت‌افزار آخرین به‌روزرسانی امنیتی سری گلکسی اس 21 سامسونگ G99xxXXS4CVCG است و پچ امنیتی آوریل 2022 را به همراه دارد. گفته می شود که این به روز رسانی در حال حاضر برای دستگاه های سامسونگ گلکسی اس 21، گلکسی اس 21 پلاس و گلکسی اس 21 اولترا در آلمان منتشر می شود. گفته می‌شود که به‌روزرسانی‌های سری گلکسی اس 22 و سری گلکسی اس 21 شامل رفع اشکالات کلی و بهبودهای پایداری می‌شوند.

 

گوشی های واجد شرایط سری گلکسی اس 22 و سری گلکسی اس 21 سامسونگ به صورت خودکار آخرین به روز رسانی را دریافت خواهند کرد. کاربران همچنین می توانند به صورت دستی با رفتن به تنظیمات > به روز رسانی نرم افزار > دانلود و نصب، به روز رسانی را بررسی کنند. به کاربران توصیه می شود تا زمانی که به شبکه وای فای قوی متصل هستند و در حال شارژ هستند، گوشی های خود را به روز کنند.

منبع : gadgets360

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه