حساب کاربری

یا

0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

اندروید 13 بتا زودتر از اندروید 12 به ثبات پلتفرم می رسد

اندروید 13 بتا زودتر از اندروید 12 به ثبات پلتفرم می رسد

اندروید ۱۳ بتا زودتر از اندروید ۱۲ به ثبات پلتفرم می رسد

گوگل امروز سومین نسخه بتا عمومی اندروید 13 را اعلام کرد و می گوید که به ثبات پلتفرم رسیده است. این نشان‌دهنده این است که گوگل به‌روزرسانی‌های اصلی را قفل کرده است، و از اینجا تا انتشار نهایی، همه چیز در مورد انجام کارهای نهایی است. همچنین دو ماه زودتر از اندروید 12 به این نقطه عطف می‌رسد، که به‌روزرسانی بسیار جاه‌طلبانه‌تر بود که با بسیاری از باگ‌های دست نخورده به صاحبان دستگاه‌های اندرویدی رسید.

 

اولین پیش‌نمایش توسعه‌دهنده اندروید 13 در فوریه ارائه شد، اولین بتا عمومی در آوریل و دومین بتا عمومی با یک اعلامیه بزرگ I/O در ماه می ارائه شد.

 

در حالی که اندروید 12 حول معرفی برخی از گزینه های اصلی سفارشی سازی جدید در قالب Material You متمرکز شده است، اندروید 13 به روزرسانی کوچکتری است که این ویژگی ها را در قالب تم های نماد برنامه و انواع رنگ های رابط کاربری از پیش تعیین شده کمی فراتر می برد.

جدول زمانی امسال احتمالاً بیش از هر چیز درباره پیچیده بودن اندروید 12 می‌گوید. در هر صورت، گوگل احتمالاً مشتاق است تا اندروید 13 را از دسترس خارج کند و مشکلات انتشار اندروید 12 را پشت سر بگذارد. اگر می‌خواهید نگاهی مستقیم به اندروید 13 بیندازید، می‌توانید سایت توسعه‌دهنده Google را بررسی کنید تا ببینید آیا دستگاه شما واجد شرایط است یا خیر. در غیر این صورت، باید منتظر انتشار عمومی کامل آن باشید که احتمالاً در پاییز امسال خواهد آمد.

منبع : theverge

موفق و پیروز باشید.

نوشته شده در تیم تحریریه چیاکالا

ارسال دیدگاه
مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول