حساب کاربری

یا

0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

گوگل بخش فیلم و تلویزیون را از فروشگاه Play حذف می کند

گوگل بخش فیلم و تلویزیون را از فروشگاه Play حذف می کند

Google اخیراً در Play Store بازسازی هایی ، از جمله افزودن بخش سازگاری برنامه برای دستگاه شما انجام داده است. اکنون، SamMobile در مورد تغییر جدیدی که در فروشگاه Play رخ می دهد گزارش می دهد:

 

Google تصمیم گرفته است بخش فیلم و تلویزیون را از پلی استور حذف کند.

 

چند ماه پیش، گوگل اعلام کرد که بخش فیلم و تلویزیون را به عنوان بخشی از بازسازی، از Play Store کنار میگذارد و اکنون با شروع بازسازی، این تغییر برای برخی از کاربران قابل توجه است. نه، نگران قابلیت ها در اجاره یا خرید فیلم و برنامه های تلویزیونی در اندروید نباشید، این توانایی همچنان باقی است، فقط جای خود را عوض کرده است.

 

آنچه که بخش فیلم و تلویزیون در Play Store بود با برنامه Google TV ادغام می شود. پس از این تغییر، اگر فیلم یا برنامه تلویزیونی را از طریق فروشگاه Play خریداری کرده باشید، آن را در برنامه Google TV پیدا خواهید کرد. این برنامه همچنین لیست علاقه مندی های شما را پیگیری می کند.

 

اما این همه ماجرا نیست. علاوه بر این، این برنامه همچنین محتوای سایر سرویس‌های پخش ویدیو مانند +Disney یا Prime Video را مدیریت می‌کند و می‌توانید آن محتوا را مستقیماً از طریق برنامه Google TV تماشا کنید.

 

این برنامه همچنین دارای یک ویژگی کنترل از راه دور برای همه دستگاه های Android TV و Google TV، مانند جعبه های پخش، استیک ها و تلویزیون های هوشمند است.

 

تقریباً، حذف بخش فیلم و تلویزیون از فروشگاه Play رابط کاربری را بسیار ساده‌تر می‌کند، در حالی که برنامه Google TV تجربه را یکپارچه می‌کند.

 

تا اینجای کار به نظر می رسد که روند حذف یک چیز تدریجی است و ممکن است تا اواسط ماه ژوئن ادامه یابد.

منبع : phonearena

موفق و پیروز باشید.

نوشته شده در تیم تحریریه چیاکالا

ارسال دیدگاه
مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول