حساب کاربری

یا

0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

اینستاگرام Amber Alerts را فعال میکند

اینستاگرام Amber Alerts را فعال میکند

 

Amber Alerts ابزار مهمی برای کمک به پیدا کردن کودکان ربوده شده است. آنها توسط مجری قانون مجاز هستند و از طریق تلویزیون، پیام های متنی و سایر وسایل پخش می شوند.

 

اکنون، اینستاگرام همچنین Amber Alerts را به فید کاربران وارد می‌کند و این ویژگی از امروز در ایالات متحده عرضه می‌شود و قرار است «در دو هفته آینده» در 25 کشور در دسترس قرار گیرد. این نشان می دهد که چگونه برنامه هایی مانند اینستاگرام به زیرساخت های ارتباطی اساسی در دنیای مدرن تبدیل شده اند.

 

افزودن Amber Alerts به اینستاگرام به چند دلیل منطقی است. اول اینکه، نسل‌های جوان ممکن است پیام‌های متنی را نادیده بگیرند، اما به‌طور منظم در اینستاگرام چرخ می‌زنند. دوم، در حالی که هشدارهای متنی افراد را ملزم می‌کند تا برای دریافت اطلاعات و عکس‌های بیشتر از کودک گمشده، روی پیوندی کلیک کنند، هشدارهای اینستاگرام مستقیماً این اطلاعات را شامل می‌شود. به نظر نمی رسد که هشدارها به صورت اعلان صادر شوند – آنها فقط در فیدهای معمولی کاربران ظاهر می شوند.

 

فیس‌بوک قبلاً در سال 2015 هشدارهای Amber را به فید خبری اضافه کرده بود. اما اگر قبلاً آن را ندیده‌اید، نشان می‌دهد که این هشدارها چقدر نادر و متمرکز هستند. مجری قانون دستورالعمل های بسیار دقیقی در مورد زمینه مورد نیاز برای صدور دارد (یک نیاز بزرگ به اطلاعات توصیفی در مورد قربانی و رباینده و همچنین اطلاعات در مورد وسیله نقلیه مظنون است) و آنها فقط برای افرادی ارسال می شوند که فکر می کنند نزدیک محل آدم ربایی باشد.

 

همانطور که اینستاگرام هنگام اعلام خبر ادغام گفت: “اگر یکی را دریافت کردید، به این معنی است که جستجوی فعال برای یک کودک گم شده در این نزدیکی وجود دارد. برای اینکه بدانیم این هشدارها را به چه کسی نشان دهیم، از سیگنال‌های مختلفی استفاده می‌کنیم، از جمله شهری که در نمایه‌تان فهرست می‌کنید، آدرس IP و خدمات موقعیت مکانی شما (اگر آن را روشن کرده باشید).

 

اینستاگرام می گوید این ویژگی در آرژانتین، استرالیا، بلژیک، بلغارستان، کانادا، اکوادور، یونان، گواتمالا، ایرلند، جامائیکا، کره، لیتوانی، لوکزامبورگ، مالزی، مالت، مکزیک، هلند، نیوزلند، رومانی، آفریقای جنوبی، تایوان، اوکراین، انگلستان، امارات متحده عربی و ایالات متحده در دسترس خواهد بود.

منبع : theverge

موفق و پیروز باشید.

نوشته شده در تیم تحریریه چیاکالا

ارسال دیدگاه
مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول