حساب کاربری

یا

0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

فروش آیفون در بازار گوشی های هوشمند جهان کاهش یافت

فروش آیفون در بازار گوشی های هوشمند جهان کاهش یافت

AppleInsider یادداشتی را که توسط Samik Chatterjee، تحلیلگر J.P. Morgan در مورد اپل و بازار چین نوشته شده بود، برای مشتریان تحلیل کرد.

 

Chatterjee آخرین داده های تلفن های هوشمند منتشر شده توسط آکادمی فناوری اطلاعات و ارتباطات چین را تجزیه و تحلیل کرد و دریافت که اطلاعات مربوط به ماه آوریل 2022 نشان می دهد که در آن ماه 1.7 میلیون تلفن بین المللی در چین انجام شده است. اکثر این تحویل‌ها مدل‌های آیفون بودند، اگرچه تعداد کل تلفن‌های تحویل‌شده ۴۵ درصد کمتر از میانگین تاریخی معمول ۳.۱ میلیون گوشی بود.

 

در ماه آوریل، مجموع فروش گوشی های هوشمند در چین 26 درصد به صورت متوالی کاهش یافت. به دنبال این روند، فروش آیفون در چین از مارس تا آوریل 16 درصد کاهش یافت.

 

در سال های گذشته، محموله های مدل های آیفون در همان بازه زمانی تا 27 درصد افزایش یافت. حتی با وجود کاهش، محموله های بین المللی تلفن در چین 9 درصد از بازار گوشی های هوشمند در این کشور را تشکیل می دهد. در حالی که این میزان از 11 درصد در ماه مارس کاهش یافته بود، اما همچنان از میانگین تاریخی 8 درصد جلوتر بود.

 

از اکتبر گذشته، 19.2 درصد از فروش گوشی های هوشمند در چین، محموله های بین المللی تلفن همراه بوده است. این در مقایسه با 15.8 درصد از کل فروش گوشی های هوشمند چینی که از محموله های بین المللی در سال گذشته بود، بیشتر است.

منبع : phonearena

موفق و پیروز باشید.

نوشته شده در تیم تحریریه چیاکالا

ارسال دیدگاه
مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول