حساب کاربری

یا

0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

سامسونگ تولید گوشی های خود را برای سال 2022 کاهش می دهد

سامسونگ تولید گوشی های خود را برای سال 2022 کاهش می دهد

بر اساس گزارش SamMobile که به نقل از گزارشی از رسانه کره ای Maeil Business News، سامسونگ در حال کاهش تعداد گوشی هایی است که قصد دارد در سال 2022 تولید کند، از 310 میلیون به 280 میلیون دستگاه.

 

به طور مطلق، هنوز تعداد زیادی از گوشی‌ها هستند، اما نسبت به هدف اولیه شرکت (و نسبت به تعداد تلفن‌های گزارش‌شده‌ای که این شرکت و شرکای آن در سال گذشته تولید کردند)، کاهش نسبتاً شدیدی دارد. به نظر می رسد ممکن است روندی وجود داشته باشد که تولیدکنندگان آماده شوند تا اقتصاد قبل از اینکه بهتر شود بدتر شود.

 

طبق گزارش‌ها، کاهش اهداف تولید بر تلفن‌های سراسر خط تولید آن، از مدل‌های پایین‌رده تا پرچم‌داران، تأثیر می‌گذارد. به نوعی، کاهش تولید تلفن‌های ارزان‌قیمت‌تر آن غیرمعمول به نظر می‌رسد – آیا در دوران رکود اقتصادی، افراد بیشتری به سراغ گوشی‌های ارزان‌تر نمی‌روند؟ اما وقتی فکر می‌کنید که گزینه جایگزین این است که اصلاً گوشی نخرید، ردیابی می‌کند. افرادی که در بازار گوشی های ارزان قیمت هستند ممکن است مایل به خرید گوشی جدید نباشند مگر اینکه کاملاً مجبور باشند، و کسانی که تلفن های رده بالا دارند احتمالاً بهتر است آنها را برای یک یا دو سال بیشتر نگه دارند.

 

طبق گزارش‌ها، کاهش اهداف تولید بر تلفن‌های سراسر خط تولید آن، از مدل‌های پایین‌رده تا پرچم‌داران، تأثیر می‌گذارد.

 

به نوعی، کاهش تولید تلفن‌های ارزان‌قیمت‌تر آن غیرمعمول به نظر می‌رسد – آیا در دوران رکود اقتصادی، افراد بیشتری به سراغ گوشی‌های ارزان‌تر نمی‌روند؟ اما وقتی فکر می‌کنید که گزینه جایگزین این است که اصلاً گوشی نخرید، ردیابی می‌کند. افرادی که در بازار گوشی های ارزان قیمت هستند ممکن است مایل به خرید گوشی جدید نباشند مگر اینکه کاملاً مجبور باشند، و کسانی که تلفن های رده بالا دارند احتمالاً بهتر است آنها را برای یک یا دو سال بیشتر نگه دارند.

 

سامسونگ تنها نیست که اثرات یک بیماری همه گیر ادامه دار، جنگ روسیه / اوکراین (که منجر به توقف این شرکت، همراه با بسیاری دیگر از کالاها به روسیه شد) و تورم روزافزون، تنها نیست. طبق گزارش‌ها، اپل انتظار فروش نسبتاً رکودی را در سال جاری دارد، زیرا در حال برنامه‌ریزی برای تولید تقریباً همان تعداد گوشی در سال 2021 است، علیرغم این واقعیت که احتمالاً روی برخی به‌روزرسانی‌های بسیار بزرگ کار می‌کند.

منبع : theverge

موفق و پیروز باشید.

نوشته شده در تیم تحریریه چیاکالا

ارسال دیدگاه
مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول