کاربران اسنپ چت می توانند ویدیوها را مستقیماً از YouTube به اشتراک بگذارند

کاربران اسنپ چت می توانند ویدیوها را مستقیماً از YouTube به اشتراک بگذارند

کاربران اسنپ چت می توانند ویدیوها را مستقیماً از YouTube به اشتراک بگذارند

کاربران اسنپ چت در اندروید و iOS اکنون می توانند ویدیوها را مستقیماً از برنامه YouTube به اشتراک بگذارند.

 

هدف از این به‌روزرسانی، سهولت اشتراک‌گذاری ویدیوهای یوتیوب در اسنپ چت است، بدون نیاز به کاربران برای کپی و چسباندن دستی پیوندهای ویدیویی در محتوا. ویدیوهای یوتیوب را می توان مستقیماً از طریق دوربین اسنپ چت به استوری ها و اسنپ های فردی اضافه کرد.

سازندگانی که ویدیوهای جدیدی را در یوتیوب پست می‌کنند، از طریق تجربه جدیدی که در سطح جهانی منتشر می‌شود، می‌توانند بیشتر مورد توجه کاربران اسنپ چت قرار بگیرند.

 

هنگامی که یک ویدیو از یوتیوب به اشتراک گذاشته می شود، می توان آن را در استوری اسنپ چت یا اسنپ با ضربه زدن روی استیکر یوتیوب تماشا کرد. کاربران را مستقیماً به برنامه YouTube نصب شده روی دستگاه‌هایشان یا مرورگر تلفن همراه دلخواهشان می‌برد.

 

با آخرین به‌روزرسانی Snapchat، می‌توانید با دنبال کردن مراحل زیر، ویدیوهای YouTube مورد علاقه خود را در برنامه Snapchat به اشتراک بگذارید:

1. برنامه YouTube را باز کنید و یک ویدیو را برای تماشا انتخاب کنید.

2. روی Share ضربه زنید و سپس نماد اسنپ چت را از منوی زیر انتخاب کنید. این شما را به دوربین اسنپ چت می برد.

3. اکنون، ویدیو به عنوان یک برچسب یوتیوب خودکار در اسنپ اصلی شما ظاهر می شود. همچنین می توانید از ابزارهای خلاقانه موجود برای افزودن افکت ها و فیلترها استفاده کنید.

4. پس از انجام، روی دکمه دوربین ضربه بزنید تا Snap خود را ذخیره کنید.

 

تا پیش از این، کاربران اسنپ چت می توانستند پس از گرفتن اسنپ، لینک های ویدیوی یوتیوب را در اسنپ چت به اشتراک بگذارند. کاربران باید پس از کپی کردن پیوندهای ویدیویی از YouTube، پیوندهای ویدیویی را به صورت دستی اضافه کنند.

اگر کاربران اسنپ چت به دنبال اشتراک‌گذاری ویدیوهای عمودی – به‌ویژه YouTube Shorts – مطابق با Snaps و Stories خود در پلتفرم باشند، آخرین ادغام بسیار مفید خواهد بود.

منبع : gadgets360

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه