حساب کاربری

یا

کلیه سفارشات تاریخ 9 ام تا 15 ام خرداد ماه  از تاریخ 16 ام خرداد پردازش و ارسال خواهند شد.

0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

جدیدترین به‌ روزرسانی توییتر

جدیدترین به‌ روزرسانی توییتر

توییتر روز جمعه به‌ روزرسانی‌ ای را اعلام کرد که می‌تواند تجربه برنامه‌های شخص ثالث توییتر را به میزان قابل توجهی بهبود بخشد:

به توسعه‌دهندگان دسترسی بسیار بیشتری به جدول زمانی معکوس خود می‌دهد. این به‌روزرسانی API v2 اخیراً راه‌اندازی شده توییتر، رابطی که توسعه‌دهندگان برای دریافت داده‌ها از توییتر استفاده می‌کنند، گامی جدید (و به نظر من، تشویق‌کننده) در سفر توییتر برای حمایت بهتر از توسعه‌دهندگان است.

همانطور که توییتر در پست اعلامیه‌اش اشاره می‌کند، ویژگی جدید API v2 راهی را به توسعه‌دهندگان می‌دهد تا «جدیدترین توییت‌ها و ریتوییت‌های ارسال شده توسط کاربر تأیید شده و حساب‌هایی را که دنبال می‌کنند بازیابی کنند». به عبارت دیگر، یک توسعه‌دهنده می‌تواند از شما درخواست کند که داده‌هایی را که توییتر به شما نشان می‌دهد، هنگام بارگذاری برنامه شخص اول با انتخاب گزینه «آخرین توییت‌ها» مشاهده کند، بنابراین برنامه‌اش می‌تواند آن‌ها را به شما نشان دهد.

 

برای مشتریان شخص ثالث مانند Tweetbot، این ویژگی (یا «نقطه پایانی» به زبان برنامه‌نویس) بسیار خوشایند است. پل حداد، یکی از توسعه دهندگان Tweetbot، در بیانیه توییتر نقل شده است که روش قدیمی برای دریافت خط زمانی کاربر “یکی از پرکاربردترین تماس های API ما است.” نسخه قدیمی API در سال 2012 راه‌اندازی شد، بنابراین مطمئناً مدت زیادی در کار بود – و توسعه‌دهندگانی که از آن استفاده می‌کردند با محدودیت‌های بیشتری در تلاش برای دریافت جدول زمانی کاربر مواجه شدند.

 

حداد در ایمیلی به The Verge توضیح داد که این تغییر Tweetbot را برای کاربران پاسخگوتر می کند. به لطف این واقعیت که API v2 به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد درخواست‌های بیشتری را از چند طریق انجام دهند، به سادگی قادر خواهیم بود تایم لاین را بیشتر بازخوانی کنیم و به کاربران این امکان را می‌دهیم که بیشتر در جدول زمانی خود حرکت کنند. نسخه قدیمی، API v1.1، به شما امکان می‌دهد تا 15 بار در یک پنجره 15 دقیقه‌ای، تایم لاین خانه را درخواست کنید و می‌توانید تا 800 توییت را بازگردانید. API v2 از 180 درخواست برای هر کاربر در همان بازه زمانی پشتیبانی می کند و 3200 توییت را بازیابی می کند.

 

او می‌گوید از نقطه نظر توسعه، کارها را بسیار ساده‌تر می‌کند. ما در حال حاضر از API تایم لاین اصلی v1.1 برای دریافت لیستی از توییت‌ها و سپس APIهای v2 برای پر کردن داده‌های خاص نسخه 2 (نظرسنجی، کارت، معیارها، و غیره…) استفاده می‌کنیم. با این نسخه جدید نسخه 2 ما می توانیم همه آن داده ها را در یک مرحله دریافت کنیم.

 

توییتر در طول عرضه نسخه 2 (در سال 2020 مورد آزمایش قرار گرفت و در اواخر سال گذشته به عنوان راه اصلی ارتباط با توییتر راه اندازی شد)، توییتر یک چیز را کاملاً روشن کرده است: سعی دارد پس از سال ها انحصاری کردن ویژگی های جدید، با توسعه دهندگان جبران کند. به برنامه شخص اول خود. این شرکت حتی محدودیت‌هایی را از شرایط خدمات خود حذف کرد که رقابت مشتریان شخص ثالث با برنامه رسمی را دشوارتر می‌کرد، مانند محدودیت‌هایی برای تعداد کاربرانی که می‌توانستند داشته باشند.

 

با اعلام روز جمعه، به نظر می‌رسد این شرکت نشان می‌دهد که به روند دسترسی توسعه‌دهندگان به ویژگی‌های حیاتی ادامه می‌دهد و حداد می‌گوید که «قابل توجه» است که توییتر در واقع یک API تایم لاین خانگی برای نسخه ۲ ساخته و منتشر کرده است. «تعدادی از کاربردهای این API وجود دارد، اما یکی از موارد مهم این است که کلاینت‌های شخص ثالث توییتر، مشتریان توییتر باشند. این واقعیت که آنها این را منتشر کردند نشان می دهد که آنها همچنان به مشتریان جایگزین اجازه می دهند و حتی آنها را تشویق می کنند.

منبع : theverge

موفق و پیروز باشید.

نوشته شده در تیم تحریریه چیاکالا

ارسال دیدگاه
مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول