حساب کاربری

یا

0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

نسخه پریمیوم تلگرام رایگان نیست

نسخه پریمیوم تلگرام رایگان نیست

طرح اشتراک Premium تلگرام به زودی در راه است و انتظار می‌رود که اشتراک به کاربران امکان دسترسی به استیکرهای ممتاز و ایموجی‌های واکنش انحصاری را بدهد.

 

کاربرانی که این برنامه را دانلود می کنند در حال حاضر این شعار را مشاهده می کنند: 

تلگرام برای همیشه رایگان خواهد بود. بدون تبلیغات ،بدون پرداخت

 

با این حال، این می تواند به زودی تغییر کند. در آخرین به روز رسانی، کد نسخه آتی اپلیکیشن تلگرام به صورت آنلاین با شعار متفاوتی که شعار رایگان را حذف می کند، مشاهده شده است. رشته های جدید نشان می دهد که این شرکت در حال آزمایش راه دیگری برای کسب درآمد از برنامه است.

 

الساندرو پالوزی (alex193a@) در توییتر پیشنهاد کرد که تلگرام در حال تغییر برچسب اولیه برنامه است تا نسخه پولی آن را به زودی راه اندازی کند.

 

رشته‌های داده جدید به اشتراک‌گذاشته‌شده توسط توسعه‌دهنده شامل یک شعار جدید است: 

«تلگرام فضای ذخیره‌سازی ابری نامحدود رایگان برای چت‌ها و رسانه‌ها فراهم می‌کند».

 

اسکرین شات همچنین نشان می دهد که برنامه هایی برای نمایش تبلیغات وجود دارد. انتظار می‌رود که اشتراک تلگرام پریمیوم استیکرهای اضافی را نیز باز کند. شعار جدید هنوز در برنامه پیام رسان فعال نیست. احتمالا فقط زمانی فعال می شود که اشتراک پریمیوم به طور رسمی اعلام شود.

 

تلگرام اخیراً نسخه 8.7.2 بتای خود را برای iOS منتشر کرده است که شامل ایموجی‌ها و استیکرهای واکنش جدید است. گفته می‌شود که این استیکرها و ایموجی‌های جدید ویژگی‌های ممتازی هستند که فقط برای کاربران Premium تلگرام در دسترس هستند.

 

طبق گزارش‌ها، همه کاربران هنگام مشاهده این واکنش‌ها یا استیکرها در برنامه پیام‌رسانی فوری، پیامی دریافت می‌کنند که از آنها می‌پرسد آیا می‌خواهند در طرح اشتراک Premium تلگرام ثبت‌نام کنند؟ با این حال، این شرکت هنوز اطلاعات زیادی در مورد قیمت و در دسترس بودن دقیق سرویس تلگرام پریمیوم به اشتراک نگذاشته است.

 

در آوریل امسال، این شرکت چندین ویژگی جدید از جمله زنگ های اعلان سفارشی، تنظیم مدت زمان سفارشی برای قطع کردن چت ها یا حذف خودکار پیام ها، و ارسال بهبود یافته که پاسخ ها را حفظ می کند، به برنامه اضافه کرده بود. 

 

همچنین یک حالت تصویر در تصویر به روز شده را برای کاربران اندرویدی معرفی کرد، در حالی که ترجمه پیام در iOS بهبود یافت.

منبع: gadgets360

موفق و پیروز باشید.

نوشته شده در تیم تحریریه چیاکالا

ارسال دیدگاه
مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول