حساب کاربری

یا

کلیه سفارشات تاریخ 9 ام تا 15 ام خرداد ماه  از تاریخ 16 ام خرداد پردازش و ارسال خواهند شد.

0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

دو ویژگی جالب Apple Music در iOS 16

دو ویژگی جالب Apple Music در iOS 16

اپل در WWDC خود از iOS 16، آخرین نسخه سیستم عامل موبایل خود، رونمایی کرد. و اگرچه کوپرتینو در سخنان اصلی خود صحبت زیادی در مورد Apple Music نکرده است، iOS 16 ویژگی های جدیدی را نیز به برنامه Music می آورد.

 

در این رویداد، اپل یک صفحه قفل موسیقی جدید را به نمایش گذاشت که کل صفحه نمایش را اشغال می کند و آلبوم هنری بیشتر و دکمه های پخش بزرگتر را به شما نشان می دهد. اما چیزی که کوپرتینویی به آن اشاره نکرد این است که می توانید هنرمندان مورد علاقه خود را دنبال کنید و گزینه های مرتب سازی خودکار لیست های پخش خود را در برنامه Apple Music (از طریق 9to5Mac) داشته باشید.

 

همه ما احتمالاً هنرمندان مورد علاقه خود را داریم که هر آهنگ جدیدی را که منتشر می کنند دنبال می کنیم و گوش می دهیم. با این حال، گرفتن هر آهنگ تازه منتشر شده ممکن است دشوار باشد، به خصوص اگر طرفدار بسیاری از نوازندگان باشید. دقیقاً این مشکل همان چیزی است که ویژگی Follow Spotify سعی در حل آن دارد و اکنون اپل چنین گزینه ای را به برنامه Music خود نیز اضافه کرده است.

 

با iOS 16، هنگامی که یک هنرمند مورد علاقه آهنگ جدیدی را آپلود می کند، یک اعلان در مورد آهنگ جدید دریافت خواهید کرد. اپل همچنین اعلام کرد که ویژگی مورد علاقه جدید با توصیه های بهبود یافته ای همراه خواهد بود تا به شما کمک کند تا هنرمندان مورد علاقه خود را دنبال کنید.

 

برای علامت‌گذاری یک هنرمند به‌عنوان مورد علاقه، فقط باید برنامه Apple Music را باز کنید، به نمایه مجری مورد نظر بروید و روی نماد ستاره‌شکل جدید در بالا سمت راست ضربه بزنید.

 

در حال حاضر، وقتی آهنگی را در برنامه Music به لیست پخش اضافه می کنید، به انتهای لیست می رود. شما این توانایی را دارید که لیست پخش خود را به صورت دستی مرتب کنید، اما هیچ گزینه خودکاری وجود ندارد، که اساساً در سال 2022 مضحک است.

 

در iOS 16، اکنون می توانید لیست پخش را بر اساس عنوان آهنگ، نام هنرمند، آلبوم ها و تاریخ انتشار مرتب کنید. نگران نباشید – همچنان ترتیب لیست پخش اصلی شما را به یاد می آورد، بنابراین اگر گزینه “Playlist Order” را انتخاب کنید، به مرتب سازی اصلی باز خواهید گشت.

 

با رفتن به لیست پخش در برنامه Music و فشار دادن سه نقطه در گوشه سمت راست بالا، می‌توانید گزینه‌های مرتب‌سازی لیست پخش جدید را پیدا کنید.

منبع : phonearena

موفق و پیروز باشید.

نوشته شده در تیم تحریریه چیاکالا

ارسال دیدگاه
مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول