حساب کاربری

یا

کلیه سفارشات تاریخ 9 ام تا 15 ام خرداد ماه  از تاریخ 16 ام خرداد پردازش و ارسال خواهند شد.

0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

اپل سیستم عامل نسل جدید خود iOS 16 را معرفی کرد

اپل سیستم عامل نسل جدید خود iOS 16 را معرفی کرد

اپل سیستم عامل نسل بعدی خود، iOS 16 را در اولین روز از رویداد اصلی کنفرانس جهانی توسعه دهندگان (WWDC) 2022 در روز دوشنبه، 6 ژوئن معرفی کرد. شرکت کوپرتینویی چندین ویژگی را در مورد سیستم عامل جدید فاش کرد. با این حال، اشاره ای نکرد که آیا Face ID در حالت افقی در مدل های آیفون پشتیبانی شده با iOS 16 کار می کند یا خیر. این ویژگی در حال حاضر در iPads موجود است.

 

در اخبار مرتبط، گزارش اخیر اشاره می کند که iOS 16 همچنین به کاربران اجازه می دهد از برنامه های شخص ثالث برای احراز هویت دو مرحله ای استفاده کنند.

 

طبق صفحه پیش‌نمایش iOS 16، مدل‌های پشتیبانی‌شده آیفون به کاربران این امکان را می‌دهند که با Face ID زمانی که به‌صورت افقی متمایل می‌شوند، پرداخت‌های بیشتری انجام دهند.

 

در حال حاضر، کاربران آیفون اپل باید مطمئن شوند که گوشی آنها در حالت عمودی قرار دارد تا Face ID به درستی کار کند. علاوه بر این، MacRumors گزارش می دهد که iOS 16 از برنامه های احراز هویت شخص ثالث با ویژگی رمزهای عبور داخلی پشتیبانی می کند.

 

کاربران می‌توانند برنامه‌هایی مانند Google Authenticator یا Authy را به‌جای ویژگی داخلی iCloud Passwords & Keychain برای دریافت کدهایی برای احراز هویت دو مرحله‌ای، به‌عنوان برنامه پیش‌فرض تنظیم کنند.

 

اینها چند ویژگی جدید است که کاربران اپل می توانند از iOS 16 انتظار داشته باشند که در روز دوشنبه در WWDC 2022 رونمایی شد. قرار است اواخر امسال برای آیفون 8 و مدل های دیگر عرضه شود. با این حال،همه ویژگی‌های iOS16 در هر دستگاهی که به‌روزرسانی نرم‌افزار را دریافت می‌کند پشتیبانی نمی‌شود.

 

شرکت کوپرتینویی همچنین برنامه های سیستمی را برای iOS 16 بازطراحی و بهبود بخشیده است. این هفته پیش نمایش توسعه دهندگان را منتشر می کند و یک نسخه بتا عمومی را در ماه جولای برنامه ریزی کرده است. همانطور که قبلاً ذکر شد، انتظار می‌رود که عرضه عمومی کامل iOS 16 در اواخر امسال – حدوداً در سپتامبر – انجام شود.

منبع : gadgets360

موفق و پیروز باشید.

نوشته شده در تیم تحریریه چیاکالا

ارسال دیدگاه
مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول