حساب کاربری

یا

0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

اپل به دنبال افزایش تولید در هند و ویتنام است

اپل به دنبال افزایش تولید در هند و ویتنام است

وال استریت ژورنال به نقل از منابع آگاه گزارش داد که اپل به برخی از سازندگان قراردادی خود گفته است که می خواهد تولید خود را در خارج از چین افزایش دهد.

 

این گزارش افزوده است که هند و ویتنام که در حال حاضر سایت های تولید اپل هستند، از جمله کشورهایی هستند که توسط این شرکت به عنوان جایگزین انتخاب شده اند .اپل ماه گذشته مشکلات عرضه بزرگتری را پیش بینی کرد زیرا قرنطینه های COVID-19 باعث کاهش تولید و تقاضا در چین شده است.

 

در این گزارش آمده است که اپل به سیاست سختگیرانه چین در برابر کووید و دلایل دیگر تصمیم خود اشاره می کند.اپل از اظهار نظر در مورد WSJ خودداری کرد و رویترز در روز شنبه نتوانست فوراً با او تماس بگیرد.

 

اوایل این ماه، تامین کننده اپل فاکسکان، سه ماهه سختی را برای قطعه ساز پیش بینی کرده بود. فاکسکان هشدار داد که درآمد سه ماهه جاری برای تجارت الکترونیک از جمله گوشی های هوشمند ممکن است به دلیل کاهش رشد در بحبوحه افزایش تورم و کاهش تقاضا در چین قفل شده و همچنین تشدید مشکلات زنجیره تامین کاهش یابد.

 

این شرکت تایوانی، بزرگترین سازنده الکترونیک قراردادی در جهان، مانند سایر تولیدکنندگان جهانی با کمبود شدید تراشه دست و پنجه نرم کرده است که به تولید گوشی های هوشمند از جمله برای مشتری اصلی خود اپل آسیب وارد کرده است.

 

در حالی که این شرکت تکرار کرد که کنترل‌های COVID-19 در چین تنها تأثیر محدودی بر تولید آن داشته است زیرا کارگران را در یک سیستم “حلقه بسته” در محل نگه می‌دارد، تقاضا برای محصولات آن در این کشور با تعطیلی مردم کاهش یافته است. کندی رشد اخیراً با رکود در بازارهای اصلی به دلیل تورم بالا و جنگ در اوکراین تشدید شده است.

منبع : gadgets360

موفق و پیروز باشید.

نوشته شده در تیم تحریریه چیاکالا

ارسال دیدگاه
مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول