حساب کاربری

یا

0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

واتس اپ قابلیت ویرایش پیام را در دست اجرا دارد

واتس اپ قابلیت ویرایش پیام را در دست اجرا دارد

به گزارش 91Mobiles، واتس اپ در حال کار بر روی آن است که به شما امکان ویرایش پیام خود را بدهد و این ویژگی بسیار مفید برای واتس اپ برای iOS، اندروید و دسکتاپ در حال توسعه است.

 

اپلیکیشن چت محبوب قبلاً یک ویژگی ویرایش را در سال 2017 آزمایش کرده بود، اما هرگز به نسخه پایدار برنامه نرسید. اما اکنون WABetaInfo دوباره این ویژگی را بررسی کرده و در حال حاضر در دست توسعه است. این بدان معناست که هنوز برای آزمایش بتا در دسترس نیست، اما ممکن است به زودی انجام شود.

 

همانطور که احتمالاً تصور می کنید، این ویژگی به شما امکان می دهد پیام متنی خود را ویرایش کنید. پیش نمایشی که WABetaInfo درباره این ویژگی به اشتراک گذاشته است نشان می دهد که می توانید روی یک پیام ضربه بزنید و نگه دارید، نماد سه نقطه در بالا را انتخاب کنید و ویرایش را انتخاب کنید.

 

در حال حاضر، به نظر می رسد تاریخچه ویرایش یک پیام نمایش داده نمی شود، اما همانطور که قبلاً بیان کردیم، با توجه به این واقعیت که این ویژگی هنوز در حال توسعه است، تغییرات در نحوه عملکرد آن امکان پذیر است. در حال حاضر، هیچ اطلاعاتی در مورد بازه زمانی لازم برای ویرایش یک پیام پس از ارسال وجود ندارد.

 

هنوز تاریخ مشخصی برای عرضه عمومی  مشخص نشده است.  قبل از انتشار رسمی، ابتدا برای آزمایش‌کنندگان بتا واتس‌اپ ظاهر می‌شود تا مشکلات مربوط به آن را برطرف کنند.

 

واتس اپ اخیراً به دنبال بهبود تجربه شما در برنامه چت بوده است. اکنون واکنش‌های پیام و همچنین امکان ارسال فایل‌های بزرگ‌تر در چت را راه‌اندازی کرده است، و ویژگی ویرایشی که شرکت در حال حاضر روی آن کار می‌کند امیدوار است به زودی این مجموعه ویژگی عالی را تکمیل کند.

منبع : phonearena

موفق و پیروز باشید.

نوشته شده در تیم تحریریه چیاکالا

ارسال دیدگاه
مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول