حساب کاربری

یا

0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

YouTube TV ویژگی های جدیدی اضافه می کند

YouTube TV ویژگی های جدیدی اضافه می کند

تقریبا یک سال پیش، YouTube TV اعلام کرد که قصد دارد پشتیبانی صدای فراگیر 5.1 را برای بسته پخش تلویزیونی خود اضافه کند. هنگامی که در اوایل سال جاری با نیل موهان، مدیر تولید YouTube در The Vergecast در مورد ویژگی‌های جدیدی که برای پلتفرم عرضه می‌شوند صحبت کردیم، او به ما گفت که به زودی ارائه خواهد شد و اکنون، برای دستگاه‌های بیشتر، از جمله جدیدترین Chromecast با Google TV،ارائه شده است.

 

این شرکت اعلام کرد که علاوه بر پشتیبانی قبلی از صدای فراگیر در کروم‌کست‌ها و تلویزیون‌های سنتی ساخته شده توسط Vizio، LG یا Samsung، تجربه صوتی فراگیر در Google TV، Android TV و Roku نیز عرضه می‌شود.

 

طبق یک صفحه پشتیبانی برای YouTube TV، اگر راه‌اندازی سخت‌افزاری سازگار دارید و برنامه‌ای که تماشا می‌کنید با صدای 5.1 در دسترس است، باید به‌طور خودکار روشن شود. اگر در حال تماشای چیزی هستید و مطمئن نیستید که در حال انجام است، یک راه برای بررسی این است که پنجره “Stats for Nerds” را با نام درست باز کنید تا ببینید آیا می توانید AC-3/EAC-3 را در زیر بخش کدک ها که نشان می دهد شما در فید صحیح هستید، پیدا کنید. 

 

اگر انتظار دارید چند کانال اضافی دریافت کنید اما بسته اشتراک YouTube TV خود را در دستگاه دیگری مانند Fire TV، Apple TV، PlayStation یا Xbox پخش کنید، آخرین به‌روزرسانی در ماه مارس نشان می‌دهد YouTube برای فعال کردن این ویژگی در آن پلتفرم ها. «هنوز به صورت داخلی و با شرکا کار می‌کند». 

منبع : theverge

موفق و پیروز باشید.

نوشته شده در تیم تحریریه چیاکالا

ارسال دیدگاه
مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول