حساب کاربری

یا

0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

Apple Arcade بازی‌های جدیدی را در ماه ژوئن دریافت می‌کند

Apple Arcade بازی‌های جدیدی را در ماه ژوئن دریافت می‌کند

اپل سه نفر از توسعه دهندگان برجسته ژاپنی را برای اضافه شدن در ماه ژوئن  به Apple Arcade آماده کرده است.

 

امروز، این شرکت اعلام کرد که چهار بازی ماه آینده به سرویس اشتراکی می‌آیند که توسط Konami’s Frogger and the Rumbling Ruins (دنباله‌ای برای بازی Arcade اولیه Frogger در Toy Town) که در 3 ژوئن عرضه می‌شود. پس از آن، Cooking Mama: Cuisine در 17 ژوئن، فرمول پخت و پز را به هم می ریزد و به بازیکنان اجازه می دهد تا به جای انتخاب دستور پخت از پیش آماده، مواد اولیه را بیابند.

 

تکمیل کننده لیست Air Twister است که در 24 ژوئن توسط طراح افسانه ای یو سوزوکی منتشر می شود که بیشتر برای عناوینی مانند Shenmue و Out Run شناخته شده است. در اینجا توضیحات رسمی آمده است:

بازیکنان نقش پرنسس آرچ را بر عهده خواهند گرفت که با مهاجمان عجیب و غریب مبارزه می کند تا سیاره خود را از نابودی نجات دهند. آن‌ها قبل از اینکه دشمنان خود را سوراخ کنند، تیرهای خود را برای ردیابی کمان‌های برازنده نور در مراحل زیبا و هنرمندانه می‌بارانند. با یک مکانیک گیم پلی سرگرم کننده و آسان با سوایپ تیراندازی با صفحه لمسی، سرنوشت این سیاره در دستان بازیکن است.

 

(این ماه همچنین شاهد یک بازی پازل خواهیم بود که به بخش کلاسیک App Store در Apple Arcade اضافه شده است. این بازی در 10 ژوئن راه اندازی می شود.)

 

نسخه‌های Arcade این ماه شامل بازی‌های قابل توجهی نیز می‌شد، مانند تکرارهای جدید در Badland و Goat Simulator و همچنین یک مسابقه کارت‌بازی با بازی شخصیت‌های Family Guy و King of the Hill.

 

این سرویس همچنین از زمان آغاز به کار میزبان تعدادی نسخه از بازی‌سازان نمادین ژاپنی، از جمله Fantasian از Hironobu Sakaguchi خالق Final Fantasy و World of Demons از PlatinumGames و همچنین ورودی‌های جدید یا به روز شده در مجموعه‌هایی مانند Castlevania، Monster Hunter وNeko Atsume بوده است.

منبع : theverge

موفق و پیروز باشید.

نوشته شده در تیم تحریریه چیاکالا

ارسال دیدگاه
مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول