حساب کاربری

یا

کلیه سفارشات تاریخ 9 ام تا 15 ام خرداد ماه  از تاریخ 16 ام خرداد پردازش و ارسال خواهند شد.

0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

Discord چت را مستقیماً در کانال های صوتی شما فعال می کند

Discord چت را مستقیماً در کانال های صوتی شما فعال می کند

Discord یک ویژگی جدید گفتگوی متنی اختصاصی را برای کانال های صوتی فعال می کند.

 

کاربران پلتفرم می‌توانند با کلیک بر روی نماد حباب چت جدید برای کانال صوتی که در آن شرکت می‌کنند، از ویژگی جدید که Text Chat در کانال‌های صوتی نامیده می‌شود، استفاده کنند. این ویژگی شبیه پنجره چت در تماس‌های Zoom که بسیاری در عصر حاضر به آن عادت کرده‌اند،است.

 

همه سرورهای غیر انجمنی به طور پیش‌فرض دارای گپ نوشتاری در کانال‌های صوتی فعال هستند، در حالی که سرورهایی که انجمن را فعال کرده‌اند (در زیر تنظیمات سرور > انجمن) یک دوره زمانی برای شرکت در این ویژگی قبل از فعال شدن خودکار در همه سرورها تا تاریخ 29 ژوئن دارند.

 

پیش از این، کاربران Discord که در یک کانال صوتی فعالیت می‌کردند، مجبور بودند یک کانال چت جداگانه ایجاد یا پیدا کنند تا پیوندها را ارسال کنند که این اغلب اوقات، ممکن است آزاردهنده باشد زیرا نام یک کانال متنی مربوطه می‌تواند با نام کانال صوتی بسیار متفاوت باشد، مانند #voice-chat-spam-2. شخصی باید به صورت شفاهی نام کانال متنی را برای هجی کند تا بتوانید به آن بپیوندید، یا باید مستقیماً به کاربران پیام دهید.

 

کسانی که سرورهای انجمن را تعدیل می کنند ابزارهای جدیدی نیز دریافت می کنند که به آنها کمک می کند تا به ویژگی جدید گفتگوی متنی در کانال های صوتی منتقل شوند. آن‌ها می‌توانند نقش‌هایی را تنظیم کنند تا تصمیم بگیرند چه کسی می‌تواند از این ویژگی در سرورهای خود استفاده کند و همچنین این ویژگی را برای کانال‌های صوتی مختلف فعال/غیرفعال کند.

 

مجوزهای چت کانال صوتی جدید نیز وجود دارد و مانند سایر مجوزهای کانال متنی برای کنترل پیام ها، واکنش ها، ایموجی ها و برچسب های خارجی و موارد دیگر کار می کند.

منبع : theverge

موفق و پیروز باشید.

نوشته شده در تیم تحریریه چیاکالا

ارسال دیدگاه
مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول