حساب کاربری

یا

0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

گوگل در حال حذف نسخه اندروید اتو است

گوگل در حال حذف نسخه اندروید اتو است

گوگل در حال حذف نسخه اندروید اتو است

این برنامه یک رابط کاربری ساده‌شده در خودروی اندروید را فعال می‌کند که هنگام نصب تلفن روی داشبورد خودرو، ایمن‌تر از آن استفاده می‌شود، یک ویژگی عالی برای کسانی که خودروهای جدیدتری با نسخه Android Auto که روی صفحه نمایش اطلاعات سرگرمی اجرا می‌شود، ندارند.

 

این در واقع اولین هشدار گوگل نیست که Android Auto را برای صفحه نمایش تلفن در تبعید قرار داده است. سال گذشته زمانی که این شرکت Android Auto را برای صفحه نمایش تلفن در دستگاه‌های جدیدتر اندروید 12 غیرفعال کرد، منسوخ شده بود. افرادی که دستگاه‌های قدیمی‌تری داشتند همچنان می‌توانستند به این برنامه دسترسی داشته باشند، اما Google جدول زمانی در مورد مدت زمان ماندگاری آن ارائه نکرد و بیان کرد که «در حال حاضر جزئیات بیشتری برای اشتراک‌گذاری ندارد». گوگل این هفته پیام مشابهی را به 9to5Google ارسال کرد و باز هم جدول زمانی در مورد زمان توقف کار برنامه را حذف کرد.

 

تمام این خرابی به دلیل برنامه های گیج کننده گوگل در سال 2019 اتفاق می افتد. می‌خواست کاربران از تجربه Android Auto روی گوشی به حالت رانندگی دستیار Google که در آن زمان آینده در حال اجرا بود، گذر کنند. اما این ویژگی به تعویق افتاد و تا سال 2020 عرضه نشد. در طی آن تاخیر، برنامه Android Auto for Phone Screens به راه حلی برای استفاده از Android خود در حین رانندگی تبدیل شد، اگر ماشین جدیدتری پشتیبانی نمی‌شود.

 

برنامه Android Auto for Phone Screens راه حلی قابل دسترس است که هر کسی می تواند در هر ماشینی از آن استفاده کند و از تمام مزایای Android Auto بهره مند شود. اکنون، کاربران باید یا یک هد یونیت جدید و پرهزینه نصب کنند که از Android Auto پشتیبانی می‌کند یا اگر می‌خواهند تجربه Android Auto را داشته باشند، ماشین جدیدتری بخرند.

 

حالت رانندگی دستیار Google نیز یک راه حل جایگزین یک به یک نیست. این یک راه‌حل خطی با اعلان‌هایی است که در مقایسه با رابط Android Auto می‌تواند حواس‌تان را پرت کند. همچنین در صورت دریافت اشتباه درخواست صوتی توسط دستیار Google، می‌تواند باعث شود کاربران هنگام رانندگی با تلفن دستی دست و پا بزنند.

 

با این حال، گوگل برنامه های بلندپروازانه ای برای صنعت خودرو دارد و Android Auto برای صفحه نمایش تلفن احتمالاً آن را کمرنگ می کند. این یک سیستم عامل کامل خودرو به نام Android Automotive دارد که در خودروهایی مانند Polestar 2 وجود دارد و راه خود را به خودروهای فورد نیز باز خواهد کرد. گوگل همچنین امسال تجربه متصل Android Auto را با تمرکز بر پاسخگویی و استفاده بهتر از اندازه های مختلف صفحه نمایش اطلاعات سرگرمی خودرو ارتقا داد.

منبع : theverge

موفق و پیروز باشید.

نوشته شده در تیم تحریریه چیاکالا

ارسال دیدگاه
مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول