حساب کاربری

یا

کلیه سفارشات تاریخ 9 ام تا 15 ام خرداد ماه  از تاریخ 16 ام خرداد پردازش و ارسال خواهند شد.

0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

سامسونگ سری S21 پچ امنیتی اندروید ژوئن 2022 را دریافت میکند

سامسونگ سری S21 پچ امنیتی اندروید ژوئن 2022 را دریافت میکند

طبق گزارش ها، سری گلکسی اس 21 سامسونگ دریافت پچ امنیتی اندروید ژوئن 2022 را در آلمان آغاز کرده است. این سری، دریافت پچ امنیتی اندروید می 2022 را در اوایل این ماه آغاز کرده بود. لیست گوشی‌های هوشمندی که جدیدترین پچ امنیتی را دریافت می‌کنند، شامل Galaxy S21، Galaxy S21+ و Galaxy S21 Ultra است.

 

گفته می شود این به روز رسانی با نسخه سیستم عامل G998BXXU5CVEB ارائه می شود. انتظار می رود که این به روز رسانی به زودی راه خود را به سایر نقاط اروپا نیز آغاز کند. پچ امنیتی ژوئن ۲۰۲۲ اندروید چندین آسیب‌پذیری مرتبط با امنیت و حریم خصوصی گوشی‌های هوشمند را برطرف می‌کند.

 

طبق گزارشی از Sammobile، سری گلکسی اس 21 سامسونگ دریافت پچ امنیتی اندروید ژوئن 2022 با نسخه فریمور G998BXXU5CVEB را آغاز کرده است.

این گزارش اضافه کرد که آخرین پچ امنیتی در حال حاضر در آلمان برای Galaxy S21، Galaxy S21+ و Galaxy S21 Ultra در دسترس است. انتظار می رود این به روز رسانی تا چند روز دیگر به سایر کشورهای اروپایی نیز برسد. برای مناطق دیگر، مانند آسیا، آفریقا و آمریکا، این به روز رسانی ممکن است در چند هفته آینده به گوشی های هوشمند برسد.

 

گفته می‌شود که وصله امنیتی ژوئن ۲۰۲۲ اندروید تعدادی اصلاحات را برای آسیب‌پذیری‌های مربوط به امنیت و حریم خصوصی ارائه می‌کند. همچنین انتظار می رود که رفع باگ های کلی و بهبود پایداری گوشی های هوشمند داشته باشد.

 

گوشی‌های هوشمند سری گلکسی S21 باید به‌طور خودکار به‌روزرسانی را دریافت کنند. اگر این کار را نکرده‌اند، کاربران واجد شرایط می‌توانند با رفتن به تنظیمات > به‌روزرسانی نرم‌افزار > دانلود و نصب، گوشی‌های هوشمند سامسونگ خود را به‌صورت دستی به‌روزرسانی کنند.

 

بر اساس گزارشی که اخیرا منتشر شده است، سامسونگ در اوایل این ماه انتشار وصله امنیتی می 2022 را برای سری گلکسی اس 21 با نسخه سیستم عامل G991BXXU5CVDD در ایتالیا آغاز کرده بود.

 

این شرکت کره جنوبی در ژانویه سال گذشته سری گلکسی اس 21 را عرضه کرده بود. سامسونگ سری گلکسی اس 22 را در فوریه امسال به عنوان جانشین سری گلکسی اس 21 عرضه کرد. سری گلکسی اس 22 شامل گلکسی اس 22 وانیلی، گلکسی اس 22 پلاس و گلکسی اس 22 اولترا است.

منبع : gadgets360

موفق و پیروز باشید.

نوشته شده در تیم تحریریه چیاکالا

ارسال دیدگاه
مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول