حساب کاربری

یا

کلیه سفارشات تاریخ 9 ام تا 15 ام خرداد ماه  از تاریخ 16 ام خرداد پردازش و ارسال خواهند شد.

0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

Gucci یک شهرک جدید در Roblox افتتاح کرد

Gucci یک شهرک جدید در Roblox افتتاح کرد

Gucci حضور خود را در Roblox کمی دائمی تر می کند. این برند مد قبلاً برای تجربه‌های کوتاه‌مدت‌تر، مانند باغ سورئال گوچی در سال گذشته، با دنیای مجازی همکاری می‌کرد و اکنون فضای پایدارتری به نام شهر گوچی را منتشر می‌کند.

 

این فضا دارای یک باغ مرکزی است که مناطق مختلف را به هم متصل می کند، از جمله فضایی برای مینی بازی ها، یک کافه، و یک فروشگاه مجازی که البته بازیکنان می توانند تجهیزات گوچی مجازی را برای آواتار Roblox خود خریداری کنند. (این شرکت می‌گوید لباس‌های مجازی از فناوری جدید «لباس لایه‌ای» Roblox استفاده می‌کنند.)

 

گوچی می‌گوید که سال گذشته بیش از 20 میلیون بازیکن از این باغ بازدید کردند، علی‌رغم اینکه این باغ تنها به مدت دو هفته در دسترس بود، و انتظار دارد فضای جدید به طور پیوسته در طول زمان تکامل یابد. نیکلاس اودینوت، EVP کسب و کارهای جدید گوچی، به The Verge گفت:

«نقطه شروع هنگام طراحی تجربه همیشه جامعه بوده است. درست است، ما تحولات آینده را به عنوان گفتگوی باز بین گوچی و بازدیدکنندگان مکرر تصور می کنیم. سازندگان محتوا و استعدادهای نوظهور از جامعه Roblox همراه خواهند بود، در حالی که ما اکوسیستم را با ایده‌ها و محرک‌های بصری جدید القا می‌کنیم، زیرا پیام‌های خلاقانه ما برای همیشه در جریان است و با دیدگاه کالیدوسکوپیک کارگردان خلاق الساندرو میکله تکامل می‌یابد.

Gucci یک شهرک جدید در Roblox افتتاح کرد

اگرچه ممکن است این همکاری عجیب به نظر برسد، اما این یک تحول طبیعی برای گوچی است، که اخیراً در فضای بازی های ویدیویی فعالیت های زیادی انجام داده است.

 

علاوه بر انتشار تجربیات Roblox، این شرکت مد همچنین با سازمان ورزش های الکترونیکی 100 Thieves برای یک کوله پشتی و مایکروسافت برای یک Xbox بسیار گران قیمت همکاری کرد. در واقع، بسیاری از نام‌های بزرگ در حوزه مد همکاری‌های مشابهی را انجام داده‌اند، از جمله Balenciaga با Fortnite، Burberry با Honor of Kings، و Longchamp با Pokémon Go.

منبع : theverge

موفق و پیروز باشید.

نوشته شده در تیم تحریریه چیاکالا

ارسال دیدگاه
مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول