حساب کاربری

یا

کلیه سفارشات تاریخ 9 ام تا 15 ام خرداد ماه  از تاریخ 16 ام خرداد پردازش و ارسال خواهند شد.

0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

HTC گوشی جدید خود را در تاریخ 28 ژوئن معرفی می کند

HTC گوشی جدید خود را در تاریخ 28 ژوئن معرفی می کند

HTC میزبان رویدادی در 28 ژوئن است که انتظار می‌رود گوشی هوشمند “metaverse” خود را با نام تجاری Viverse عرضه کند.

 

گمان می‌رود این گوشی بر روی ارائه تجربیات واقعیت افزوده (AR) و واقعیت مجازی (VR) متمرکز باشد. در اوایل سال جاری، شرکت تایوانی اکوسیستم قابل همکاری Viverse را معرفی کرد تا زمینه را برای بازگشت به بازار گوشی‌های هوشمند و همچنین جلب توجه از طریق پیشرفت‌های متمرکز بر تجربه خود فراهم کند. HTC به ویژه Vive را به عنوان بخش اختصاصی خود برای ارائه راه حل های VR دارد. این بخش، برند Viverse را مدیریت می کند.

 

اکانت رسمی HTC در توییتر یک تصویر تیزر در کنار اعلام برنامه زمانبندی عرضه در 28 ژوئن منتشر کرده است. این تصویر نشان دهنده راه اندازی گوشی هوشمند است و شامل برند Viverse است.

 

این توییت همچنین دارای یک شعار است که می‌گوید:

«به آینده وارد شوید».

در نمایشگاه MWC امسال، یکی از مدیران اچ‌تی‌سی از راه‌اندازی گوشی هوشمند «metaverse» این شرکت خبر داد. گفته می‌شود که در ماه آوریل عرضه می‌شود، اگرچه شرکت مستقر در نیو تایپه اعلام را به تاخیر انداخت. گفته می‌شود که به دلیل محدودیت‌های عرضه که بر سایر تولیدکنندگان نیز تأثیر می‌گذارد، به تعویق افتاد.

 

گفته می شود گوشی جدید HTC دارای مشخصات رده بالایی است و با پشتیبانی 5G عرضه خواهد شد. با این حال، جزئیات دقیق مشخصات هنوز فاش نشده است.

 

HTC در MWC در ماه مارس نیز تجربیات جدید VR خود را به نمایش گذاشت و Viverse را به عنوان برندی برای ورود به بازار نوپای «metaverse» و حوزه‌های مرتبط معرفی کرد. همچنین محصولاتی از جمله مرورگر Vive مبتنی بر واقعیت مجازی، Vive Connect برای تجربیات شبیه‌سازی شده و ابزار Vivo Guardian VR را برای کمک به والدین، سرپرستان و معلمان راه‌اندازی کرد تا از کودکان خردسالی که وارد دنیای همه‌جانبه می‌شوند محافظت کنند.

 

شر وانگ، یکی از بنیان‌گذاران، وایورس تجربیات یکپارچه‌ای را فراهم می‌کند که در هر دستگاهی و در هر مکانی قابل دسترسی است، و با فناوری‌های واقعیت مجازی و افزوده، اتصال پرسرعت، هوش مصنوعی و فناوری‌های بلاک چین که HTC چندین سال روی آن سرمایه‌گذاری کرده است، فعال می‌شود. رئیس اچ تی سی هنگام معرفی برند جدید گفته بود.

 

HTC زمانی در بازار گوشی های هوشمند محبوبیت پیدا کرد. با این حال، پس از گسترش فروشندگان چینی، جایگاه خود را از دست داد.

 

در سال 2017، اچ‌تی‌سی بخش بزرگی از فعالیت‌های گوشی‌های هوشمند خود را به قیمت 1.1 میلیارد دلار به گوگل فروخته بود. این معامله در ژانویه 2018 تکمیل شد. این شرکت همچنین بخش باقی مانده گوشی های هوشمند خود را با تیم واقعیت مجازی خود ادغام کرد تا تجارت را ساده کند.

منبع : gadgets360

موفق و پیروز باشید.

نوشته شده در تیم تحریریه چیاکالا

ارسال دیدگاه
مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول