حساب کاربری

یا

0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

مایکروسافت می گوید ویندوز 11 آماده استقرار گسترده است

مایکروسافت می گوید ویندوز 11 آماده استقرار گسترده است

مایکروسافت از طریق صفحه اطلاعات سلامت منتشر شده خود اعلام کرده است که ویندوز 11 اکنون برای استقرار گسترده در محیط های تجاری آماده است.

 

این بدان معناست که هر شخصی با رایانه شخصی که حداقل شرایط لازم برای ویندوز 11 را برآورده می کند، باید بتواند آن را با خیال راحت نصب کند. با این حال، مایکروسافت می‌گوید ممکن است همچنان محدودیت‌های حفاظتی در دستگاه‌های خاص وجود داشته باشد.

 

مایکروسافت تنها بیش از هفت ماه پیش ویندوز 11 را به طور رسمی منتشر کرد و در حالی که از بسیاری جهات نفس تازه ای داشت، انتشار اولیه قطعاً تحت تأثیر برخی از مشکلات مهم قرار گرفت. با این حال، از آنجایی که به‌روزرسانی‌های تجمعی بیشتری ارائه شده و دستگاه‌های بیشتری ارتقا یافته‌اند، بسیاری از این مشکلات اصلی برطرف شده‌اند، بنابراین منطقی است که اکنون نصب آن بی‌خطر باشد. وقتی یک به‌روزرسانی بزرگ مانند این وجود دارد، همه چیز به همین شکل است.

 

همین چند هفته پیش، مایکروسافت اعلامیه مشابهی را در رابطه با ویندوز 10 نسخه 21H2 اعلام کرد. این به روز رسانی ویندوز 10 تقریباً همزمان با ویندوز 11 منتشر شد، اما از نظر تغییرات بسیار کمتر است. از آنجایی که بسیار کوچکتر است، طبیعی است که زودتر برای استقرار گسترده نیز آماده شود.

 

اعلام آمادگی ویندوز 11 نسخه 21H2 برای استقرار گسترده در حالی است که انتظار داریم نسخه 22H2 در چند هفته آینده به پایان برسد. از نظر ویژگی‌ها، به‌روزرسانی اصلی بعدی ویندوز 11 اساساً انجام شده است، و ما عمدتاً انتظار داریم تا چند هفته آینده منتهی به انتشار عمومی اصلاحات شود. سپس چرخه دوباره شروع می شود تا زمانی که آن نسخه برای استقرار گسترده نیز آماده شود.

 

اگر هنوز این کار را نکرده‌اید، باید بتوانید با بررسی به‌روزرسانی‌ها در برنامه تنظیمات، به‌روزرسانی ویندوز 11 را دریافت کنید. مجدداً، رایانه شما برای اجرای سیستم عامل باید حداقل شرایط لازم را داشته باشد، و تغییرات قابل توجهی در این الزامات در مقایسه با ویندوز 10 ایجاد شده است. همچنین می توانید از برنامه PC Health Check استفاده کنید تا ببینید آیا رایانه شما سازگار است یا خیر و دلیل آن چیست. ممکن است نباشد

منبع : xda-developers

موفق و پیروز باشید.

نوشته شده در تیم تحریریه چیاکالا

ارسال دیدگاه
مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول