حساب کاربری

یا

کلیه سفارشات تاریخ 9 ام تا 15 ام خرداد ماه  از تاریخ 16 ام خرداد پردازش و ارسال خواهند شد.

0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

تلگرام Premium به زودی معرفی میشود

تلگرام Premium به زودی معرفی میشود

تلگرام Premium به زودی معرفی میشود

چیزی که چند ماه پیش شایعه ای بیش نبود ، این هفته به واقعیت تبدیل شد: تلگرام در حال تبدیل شدن به نسخه Premium است. خب، نسخه رایگان به همین شکل در دسترس خواهد بود، اما یک نسخه پولی نیز اضافه خواهد شد که برخی از ویژگی‌ها، منابع و سرعت بیشتر را ارائه می‌دهد.

 

پاول دوروف، بنیانگذار و مدیر عامل تلگرام، امروز اعلام کرد که شرکتش در این ماه یک نسخه پریمیوم معرفی خواهد کرد، اما او هیچ اشاره ای به قیمت آن نکرد. شایعات قبلی به اشتراک احتمالی 5 دلاری در ماه برای کسانی که خواهان تلگرام پریمیوم هستند اشاره داشت، اما این اطلاعات هنوز تایید نشده است.

 

آنچه ما می دانیم این است که تمام ویژگی های موجود رایگان خواهند ماند و حتی کاربرانی که مشترک تلگرام پریمیوم نیستند از برخی از مزایای آن مانند امکان مشاهده اسناد بسیار بزرگ، رسانه ها و استیکرهای ارسال شده توسط کاربران Premium برخوردار خواهند شد. 

 

افزودن یک نسخه Premium به این منظور است که ویژگی‌های موجود را رایگان نگه می‌دارد و در عین حال به کسانی که می‌خواهند شانس بیشتری برای دستیابی به ویژگی‌های اضافی مورد نیاز خود، حداقل طبق گفته تلگرام، ارائه دهد.

 

علاوه بر این، اشتراک Premium به کاربران این امکان را می دهد که از برنامه eh پشتیبانی کنند و ویژگی های جدید را قبل از کسانی که به صورت رایگان از تلگرام استفاده می کنند دریافت کنند.

 

احتمالاً هرگز نخواهیم فهمید که آیا این حرکت صرفاً به منظور پشتیبانی از منابع بیشتر است که تلگرام برای افزودن آن ویژگی‌های جدید صرف می‌کند یا این شرکت قصد دارد واقعاً برای پرداخت قبوض پول دربیاورد.

 

نکته پایانی این است که حتی مدیر عامل تلگرام معتقد است که برنامه «در درجه اول باید توسط کاربرانش تأمین مالی شود، نه تبلیغ‌کنندگان»، که به این معنی است که میزان تبلیغات محدود باقی می‌ماند.

منبع : phonearena

موفق و پیروز باشید.

نوشته شده در تیم تحریریه چیاکالا

ارسال دیدگاه
مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول