حساب کاربری

یا

0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

مجموعه انیمیشن I Am Groot به زودی وارد دیزنی پلاس می شود

مجموعه انیمیشن I Am Groot به زودی وارد دیزنی پلاس می شود

I Am Groot در 10 آگوست روی دیزنی پلاس عرضه خواهد شد. مجموعه انیمیشن های کوتاه حول کسی به جز خود بچه گروت نیست و وین دیزل دوباره نقش خود را به عنوان صدای نهال شبیه انسان بازی می کند.

 

استودیوی مارول در توییتی سری آتی را مورد تمسخر قرار داد و پوستری رسمی را با Baby Groot به نمایش گذاشت که روی یکی از هدفون‌های متصل به واکمن نمادین پیتر کویل (با بازی کریس پرت) قرار داشت. او در کنار یک خوشبو کننده هوا به شکل درخت خرما – که نشان می‌دهد او واقعا چقدر کوچک است – با دو موجود پنگوئن‌مانند چهار چشم (که حتی کوچک‌تر از بیبی گروت هستند) از پشت سر می‌کنند. ما این دو موجود شیطنت‌آمیز را در هیچ‌یک از فیلم‌های نگهبانان کهکشان ندیده‌ایم، اما به نظر می‌رسد که آنها به نوعی در سری جدید نقش‌آفرینی خواهند کرد.

 

علاوه بر پوستر، مارول و دیزنی چیز دیگری در مورد این نمایش فاش نکرده‌اند، اگرچه مارول به طور مبهم آن را اینگونه توصیف می‌کند که « دوران شکوه بیبی گروت در حال رشد،در میان ستارگان به دردسر افتاد». ما نمی دانیم که آیا نگهبانان دیگری در نمایش به صورت انیمیشن ظاهر خواهند شد یا اینکه صرفاً روی گروت (و دایره لغات بسیار محدود او) تمرکز خواهد کرد.

 

دیزنی در حال حاضر چندین سریال کوتاه – بیشتر آنها برای بچه ها – در سرویس پخش خود دارد که شخصیت های جانبی محبوبی را دنبال می کنند که ممکن است در فیلم هایی که در آنها ظاهر شده اند مورد توجه قرار نگرفته باشند، مانند Dug Days، Olaf Presents، و Ice Age Scrat Tales

 

I Am Groot قرار است درست قبل از She-Hulk: Attorney at Law که در تاریخ 17 آگوست در دیزنی پلاس عرضه می شود، اولین نمایش خود را آغاز کند. این اولین اسپین آف اصلی Guardians of the Galaxy تاکنون بوده است، اما آخرین نسخه دیزنی نیست – فیلم لایو اکشن Guardians of the Galaxy Holiday در ماه دسامبر به طور انحصاری در دیزنی پلاس پخش خواهد شد.

منبع : theverge

موفق و پیروز باشید.

نوشته شده در تیم تحریریه چیاکالا

ارسال دیدگاه
مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول