حساب کاربری

یا

0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

اینستاگرام درآخرین آپدیت خود ویژگی های جدیدی به Reels اضافه کرد

اینستاگرام درآخرین آپدیت خود ویژگی های جدیدی به Reels اضافه کرد

طبق گفته اینستاگرام، استفاده از Reels می تواند تعداد فالوورهای شما را در این پلتفرم به میزان قابل توجهی افزایش دهد. این رسانه ی اجتماعی می‌گوید که در طول یک دوره ۶۰ روزه، حساب‌های عمومی با بیش از ۱۰۰۰۰ دنبال‌کننده که حداقل ۵ ریلز را آپلود کرده‌اند، نسبت به کسانی که در همان دسته هستند و اصلاً Reels ارسال نکرده‌اند، دنبال‌کنندگان بیشتری دارند.

 

برای کمک به شما در ساخت ویدیوهای کوتاه شگفت‌انگیزتر، اینستاگرام اعلام کرد که ویژگی‌های جدیدی را به ریلزهای خود اضافه می‌کند.

 

اکنون می توانید جلوه های صوتی را به ویدیوهای کوتاه اینستاگرام خود اضافه کنید. همانطور که اینستاگرام به اشتراک گذاشته‌، می‌توانید از مجموعه جلوه‌های صوتی آن برای «طنز آمیز کردن» یک ریلز یا «کمک به مخاطبان خود برای درک احساسات خود در حین تماشای آن» استفاده کنید.  اینستاگرام هشدار می دهد که دیگران نیز می توانند از صدایی که اضافه میکنید استفاده کنند، بنابراین اگر تصمیم به ضبط صدای خود دارید، این را در نظر داشته باشید.

 

اینستاگرام همچنین اعلام کرد که اکنون می توانید از برخی از استیکرهای Stories در ریلز های خود استفاده کنید. برخی گزینه هایی که می توانید اضافه کنید عبارتند از:

 

  • نظرسنجی هایی که به دنبال کنندگان شما اجازه می دهد در مورد یک موضوع رای دهند.
  • امتحانی که همانطور که اینستاگرام گفت به شما امکان می‌دهد مهارت‌های مخاطبان خود را آزمایش کنید.
  • اسلایدر ایموجی که به فالوورهای شما اجازه می‌دهد احساس خود را نسبت به چیزی نشان دهند.
  •  

اینستاگرام با این آپدیت مدت زمان ویدیوهای کوتاه خود را نیز افزایش داده است. اکنون می توانید “داستان های عمیق تر را با ریلز های 90 ثانیه ای تعریف کنید.” . این برنامه همه ی امکانات را فراهم میکند، و تنها کاری که باید انجام دهید این است که «کلیپ‌های منحصربه‌فرد خود را اضافه کرده و برش دهید».

منبع : phonearena

موفق و پیروز باشید.

نوشته شده در تیم تحریریه چیاکالا

ارسال دیدگاه
مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول