حساب کاربری

یا

0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ویندوز 11 راهی آسان برای بازگردانی برنامه ها به رایانه شخصی جدید است

ویندوز 11 راهی آسان برای بازگردانی برنامه ها به رایانه شخصی جدید است

مایکروسافت بالاخره برنامه‌های بازیابی را به فروشگاه مایکروسافت در ویندوز 11 اضافه می‌کند.

 

شرکت مایکروسافت به زودی آزمایش ویژگی جدیدی را آغاز می‌کند که به شما امکان می‌دهد برنامه‌ها را بر روی رایانه شخصی ویندوز 11 جدید بازیابی کنید. فروشگاه موجود مایکروسافت روشی خودکار برای بازیابی برنامه‌ها ارائه نکرده است، در عوض کاربران ویندوز را مجبور می‌کند به صورت دستی برنامه‌ها را از کتابخانه خود نصب کنند.

 

برای اینکه مشتریان بتوانند به سرعت و بدون نقص به رایانه های شخصی جدید خود منتقل شوند، به زودی ویژگی جدیدی را در کانال Windows Insider آزمایش خواهیم کرد که به مشتریان کمک می کند برنامه های خود را که قبلاً از فروشگاه مایکروسافت نصب شده اند، به طور خودکار به دستگاه ویندوز جدید خود بازیابی کنند. جورجیو ساردو، مدیر کل فروشگاه مایکروسافت توضیح می دهد. این امر همچنین به توسعه دهندگان کمک می کند تا مشتریان خود را بدون نیاز به یادآوری به مشتریان برای دانلود مجدد برنامه خود حفظ کنند.

 

بازیابی برنامه‌ها به‌ویژه برای مصرف‌کنندگانی که مرتب رایانه‌های شخصی را تغییر می‌دهند یا توسعه‌دهندگانی که مرتباً از ماشین‌های مجازی و چندین دستگاه استفاده می‌کنند، مفید خواهد بود. کاربران ویندوز مجبور بوده اند برای تجربه مشابه، هرچند قدرتمندتر، به مدیران بسته شخص ثالث اعتماد کنند.

 

برای اینکه این ویژگی جدید بازیابی واقعاً تأثیر بگذارد، باید برنامه‌های بیشتری را در فروشگاه مایکروسافت ببینیم. نشانه هایی وجود دارد که در طول سال گذشته با برنامه هایی مانند Firefox، Zoom، Adobe Acrobat Reader و OBS Studio که همه در فروشگاه موجود هستند، بهبود یافته است. اما هنوز بسیاری از برنامه‌ها گم شده‌اند، و مایکروسافت در تلاش است تا با حذف لیست انتظار برای برنامه‌های win32، این مشکل را برطرف کند و امروز فروشگاه را به روی همه توسعه‌دهندگان برنامه باز کند.

 

مایکروسافت همچنین در حال بهبود نحوه کشف برنامه‌ها توسط کاربران ویندوز 11 است، به طوری که اگر افراد از جستجو برای یافتن یک برنامه استفاده می‌کنند، نتایج برنامه از فروشگاه در نتایج جستجو فهرست می‌شود. Windows Insiders همچنین می‌تواند به زودی آزمایش این ویژگی جستجوی برنامه جدید را در منوی Start آغاز کند. در اخبار مرتبط، مایکروسافت اواخر امسال پشتیبانی از ویجت های شخص ثالث را در ویندوز 11 آغاز خواهد کرد.

منبع : theverge

موفق و پیروز باشید.

نوشته شده در تیم تحریریه چیاکالا

ارسال دیدگاه
مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول