حساب کاربری

یا

0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

مایکروسافت فروشگاه ویندوز 11 را آپدیت می کند

مایکروسافت فروشگاه ویندوز 11 را آپدیت میکند

مایکروسافت در حال آزمایش برخی به روز رسانی ها برای فروشگاه مایکروسافت در ویندوز 11 است که نحوه مدیریت به روز رسانی ها را بهبود می بخشد. در حال حاضر، برخی از برنامه‌های فروشگاه هنگام به‌روزرسانی بسته می‌شوند و دوباره باز می‌شوند، به این معنی که اگر فروشگاه مایکروسافت را باز کنید و برنامه‌های به‌روزرسانی را انتخاب کنید، ممکن است کارتان را از دست بدهید.

 

مایکروسافت اکنون در حال آزمایش تغییری در فروشگاه است که در عوض به‌روزرسانی‌های برنامه‌هایی را که باز هستند، نادیده می‌گیرد.

 

به‌روزرسانی فروشگاه همچنین شامل جهت یابی سریع‌تر می‌شود، که باید یافتن برنامه‌ها برای دانلود و نصب در ویندوز 11 را کمی راحت‌تر کند. در کنار این پیشرفت‌های جهت یابی، مایکروسافت پشتیبانی اصلی Arm64 را نیز معرفی می‌کند، بنابراین فروشگاه مایکروسافت در دستگاه‌ها  مانند سرفیس پرو ایکس بسیار سریع‌تر خواهد بود.

 

سرانجام، مایکروسافت در حال گسترش پشتیبانی از فروشگاه پاپ آپ خود به برنامه های اندروید است. اگر در حال مرور وب هستید و یک برنامه اندرویدی را پیدا می کنید که در اپ استور آمازون است، ویندوز 11 یک تجربه فروشگاهی پاپ آپ را نشان می دهد تا به شما امکان نصب سریع آن را بدهد.

 

این آخرین به روز رسانی فروشگاه مایکروسافت برای Windows Insiders در کانال Dev در دسترس است و باید در ماه های آینده برای همه کاربران ویندوز 11 در دسترس باشد. مایکروسافت همچنین در حال آزمایش یک ویژگی بازیابی جدید برای فروشگاه مایکروسافت است که به کاربران ویندوز 11 اجازه می‌دهد تا به سرعت برنامه‌ها را روی رایانه شخصی جدید دوباره نصب کنند.

منبع : theverge

موفق و پیروز باشید.

نوشته شده در تیم تحریریه چیاکالا

ارسال دیدگاه
مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول